Milánske derby! Spokojnejší bude Inter?

Séria A

autor hetrik.sk

Milánske derby! Spokojnejší bude Inter?

Milánske derby medzi AC a Interom po štvrťfinálovom zápase Coppa Italia z pred necelého mesiaca (1:2) očakávajú fanúšikovia aj v rámci elitnej talianskej ligy. Uvidíme znova v hlavnej úlohe dvoch kohútov, medzi ktorými to v predošlom vzájomnom dueli bolo dosť vypäté – na strane domácich Ibrahimoviča a u hostí Lukakua? Prvý menovaný musel v spomínanom pohárovom stretnutí po červenej karte odísť pod sprchy. S akým priebehom počítate v najbližšej pikantnej konfrontácii vy? Natipujte si, sledujte všetky zápolenia Serie A v priamych prenosoch na TV Tipsport!

Táto mestská bitka je zároveň aj bojom o prvú priečku. Výhodnejšiu pozíciu majú nerazzurri, ktorí po 22 odohraných ligových kolách vybojovali 50 bodov (bilancia 15–5–2, skóre 54:24), zatiaľ čo rossoneri po identickom počte meraní síl získali len o bod menej (15–4–3, 45:25).

Ako to vidia tipéri?

Napríklad LAMA19 sa s kurzom 3,74 spolieha na triumf Škriniara a spol., ale zároveň sa musia aspoň raz presadiť hráči domáceho mužstva: „Momentálna forma je jasne na strane Interu. Lukaku s Martínezom pália už dlhšiu dobu ostrými a nič nenasvedčuje tomu, že by mali skončiť. AC na druhej strane podalo v predošlom stretnutí so Speziou bezduchý výkon a prehralo 0:2,“ uvádza okrem iného tipér.

Ktorá časť Milána sa bude po záverečnom hvizde radovať?

Ukážte sa na tiketoch a natipujte si i naživo!

Pridajte sa k najväčšej komunite tipérov ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!