Milionári z Paríža nastúpia pred slávnou žltou stenou

Liga Majstrov

Milionári z Paríža nastúpia pred slávnou žltou stenou

Je tu február a opäť nadišiel čas na vyraďovacie súboje prestížnej Ligy majstrov. V jednom z prvých zápasov sa medzi sebou stretne domáci Dortmund proti PSG. Princovia vo svojej lige držia pozíciu hegemóna už niekoľko rokov, zatiaľ čo Dortmund vo svojej lige každoročne bojuje o prvé priečky s Bayernom Mníchov. Oba tímy majú povesť ofenzívnych tímov, čo môžu plnohodnotne preukázať aj v tomto atraktívnom dvojzápase. Predvedú sa útoky oboch tímov? Tipnite si a preukážte svoj um v live tipovaní.

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita je jednoznačne na strane hostí, ktorým veria tri štvrtiny jej členov v kurze 2,30. „Dortmund hrá hurá futbal a často nestíhajú v obrane. Teraz proti nim bude stáť výborne pripravené mužstvo s ešte lepším útokom s Mbappém, Icardim či Cavanim podporovaný Di Mariom a Neymarom pokiaľ ten bude zdravý, “ píše vo svojej analýze tipér 12ivanvivan11 a na tiket dáva výhru PSG a minimálne jeden gól domácich v kurze 3,53. Ako vidíte tento zápas vy? Tipnúť si môžete TU! 

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!