Miroslav Šatan prelomil mlčanie: Bývalému šéfovi Dukly Trenčín poriadne naložil

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Miroslav Šatan prelomil mlčanie: Bývalému šéfovi Dukly Trenčín poriadne naložil
Zdroj: Facebook/Hockey Slovakia, JOJ 24

Miloš Radosa sa v posledných dňoch tešil veľkému záujmu médií, keďže svojimi predchádzajúcimi vyjadreniami výrazne rozdeľoval slovenskú hokejovú verejnosť.

Išlo predovšetkým o tému pôsobenia Júliusa Hudáčka v KHL, taktiež však kriticky reagoval aj na adresu prezidenta SZĽH Miroslava šatana.


Nerozumiem, že jeho syn má ísť teraz na univerzitu do Ameriky, hrával tam, de facto celý svoj majetok zarobil v Amerike a svojím spôsobom potichu podporuje tú opačnú stranu, vyhlásil Radosa v rozhovore pre televíziu JOJ 24.

Miroslav Šatan prelomil mlčanie. Už bývalému šéfovi Dukly Trenčín poriadne naložil

Tento ,supermanažér´ bol prínosom pre Duklu, iba pokiaľ zbieral hokejky pre trenčianske múzeum. Jeho športové aj ekonomické výsledky v Dukle či obrovské dlhy, ktoré vytvoril ako konateľ APHK, sú odrazom jeho manažérskych schopností.

Hetrik neúspechov zavŕšil snahou založiť na Slovensku súkromnú ligu PHL, čo skončilo pre neho ďalšou frustráciou. Z toho pramení jeho averzia voči SZĽH a mojej osobe.

Navyše, prekročil hranice slušnosti, keď zatiahol do svojich problémov aj môj osobný život a členov mojej rodiny, reagoval Šatan pre šport24.sk.


Podľa rovnakého portálu to pod jeho vedením naozaj nebolo v Dukle Trenčín príliš ružové. Tradičný slovenský klub vykázal za rok 2022 stratu viac ako 250-tisíc eur.

Nedarilo sa však ani po športovej stránke, aktuálne patrí Dukle v Tipos Extralige desiata pozícia. Na rovnakom mieste skončili Trenčania aj v dvoch predchádzajúcich ročníkoch.