Moderátor Marcel Forgáč sa zastal Slafkovského: Prečo je šesť bodov v šiestich zápasoch slabučký výkon?

MS v Hokeji 2024

autor hetrik.sk

Moderátor Marcel Forgáč sa zastal Slafkovského: Prečo je šesť bodov v šiestich zápasoch slabučký výkon?
Zdroj: iihf.com, Youtube/Fun Radio

Aktuálne najväčšia slovenská hokejová hviezda stále čaká na svoj premiérový gól na Majstrovstvách sveta v Česku 2024.

Juraj Slafkovský však má na konte šesť asistencií v šiestich zápasoch, čo ho stavia na delenú tretiu pozícii medzi našimi najproduktívnejšími hráčmi. Zároveň treba dodať, že má stále iba dvadsať rokov.


Na kritiku fanúšikov a aj osobností z hokejového sveta sa rozhodol reagovať už aj známy moderátor Marcel Forgáč.

Keby som bol Juraj Slafkovský, čo by mi vírilo hlavou? Ak by som čítal slovenský bulvár, a sociálne siete, tak by som hlavne nechápal, prečo je 6 bodov za 6 zápasov, bod na zápas, symbol konzistentnosti v NHL, "slabučký výkon" a prečo každý deň privedú nového, obvykle zatrpknutého, senilného odborníka, ktorý ma zhejtuje pod čiernu zem.

A prečo najviac "nakúpim" od rodákov zo svojho mesta? Aj by som uvažoval, prečo nie som radšej s frajerkou v Karibiku, ale idem v kuse na plný plyn, potím sa, zatínam zuby, znášam bolesť, napriek neľahkej záťaži po celom ročníku NHL. Prečo musím znášať nonstop nakladačky od bulváru krajiny, ktorú hrdo a najlepšie ako viem, reprezentujem.

Od fanúšikov, ktorí ma vlastne , zdá sa, neznášajú, a hoci som ešte úplný mladík, a v Amerike mi ešte ani legálne nenalejú, čakajú odo mňa asi zázrak na počkanie. Presne toto by som mal v hlave..., napísal na svojej stránke na Facebooku.