Moderní rivali proti sebe už v prvom kole Premier League!

Premier League

autor hetrik.sk

Moderní rivali proti sebe už v prvom kole Premier League!

Už v prvom kole nového ročníka britskej Premier League proti sebe nastúpia londýnska Chelsea a Manchester United. Aj tentokrát pôjde o veľmi prestížny zápas, keď už sa tieto tímy stretnú, tak väčšinou je v hre šanca na zisk nejakej trofeje. To teraz nie je ten prípad, nakoľko ide o prvé kolo, výsledok z prvého kola ale samozrejme môže ovplyvniť vývoj v horných pozíciách tabuľky, kde sa tieto celky zvyknú pohybovať. Aj tábory oboch klubov to dobre vedia, práve Chelsea a United sa totiž v druhej polovici prvej dekády zvykli biť o prvé miesto a odvtedy medzi priaznivcami panuje moderná rivalita. Ako to bude tentokrát, zvládnu Blues pod novým trénerom a bývalou legendou klubu Frankom Lampardom pokoriť svojho súpera? Alebo budú oslavovať Červení diabli? Tipujte a nezabudnite na tento zápas tipovať aj naživo!

Ako to vidia tipéri?

74% tipujúcich zvolilo na tiket výhru Manchesteru United s kurzom 2,19. Ďalšou z najtipovanejších príležitostí je potom tip na aspoň dva góly v zápase. Ako natipujete vy?

„Za svoj tip som si vybral výhru Chelsea bez remízy, dôležitý faktor je pre mňa nový herný štýl Chelsea, ktorý je síce veľmi fyzicky náročný, United však nedajú ani milimeter priestoru a žiaden čas na rozohrávku, čo bude ich obrane určite robiť neskutočné problémy,“ zhodnotil tipér Odstrk9 tento zápas veľmi podrobne vo svojej analýze. Jeho tip má potom kurz 2,47. Inšpirujete sa?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!