MS v hokeji do 20 rokov 2018 - Program a nominácia Slovenska

MS v hokeji do 20 rokov 2020

MS v hokeji do 20 rokov 2018 - Program a nominácia Slovenska

Majstrovstvá sveta v hokeji do 20 rokov sú tu už tradične na prelome rokov. Tentoraz sa šampionát koná v USA (Buffalo) a to aj za účasti Slovenska.

Naši reprezentanti sa nachádzajú v skupine A, kde narazíme na Fínsko, Dánsko, Kanadu a domáci tím USA.

MS U20 2018

Program Slovenska U20: 

28. december 2017 (štvrtok) o 1:00: Slovensko U20 - Kanada U20

29. december 2017 (piatok) o 2:00: USA U20 - Slovensko U20

30. december 2017 (sobota) o 22:00: Fínsko U20 - Slovensko U20

1. január 2017 (pondelok) o 0:00: Slovensko U20 - Dánsko U20

Nominácia Ernesta Bokroša:

Brankári: Roman Durný (MHk 32 Liptovský Mikuláš), Dávid Hrenák (St. Cloud State University/NCAA/USA), Jakub Kostelný (HK Dukla Trenčín)

 

Obrancovia: Martin Bodák (Kootenay Ice/WHL/Kan.), Martin Fehérváry (IK Oskarshamn/Švéd.), Samuel Fereta (HC Slovan Bratislava), Tomáš Hedera (HC Slovan Bratislava), Michal Ivan (Acadie-Bathurst Titan /QMJHL/Kan.), Marek Korenčík (Lulea HF/Švéd.), Dávid Matejovič (HK Nitra), Vojtech Zeleňák (Sparta Praha/ČR)

 

Útočníci: Samuel Buček (Chicago Steel/USHL/USA), Viliam Čacho (HK Dukla Trenčín), Miloš Kelemen (HKM Zvolen), Filip Krivošík (Lempäälän Kisay/Fín.), Peter Kundrík (HK Poprad), Adam Liška (Kitchener Rangers/OHL/Kan.), Miloš Roman (Vancouver Giants/OHL/Kan.), Adam Ružička (Sarnia Sting/OHL/Kan.), Erik Smolka (HK Dukla Trenčín), Samuel Solenský (Johnstown Tomahawks/NAHL/USA), Marián Studenič (Hamilton Bulldogs/OHL/Kan.), Alex Tamáši (HC '05 iClinic Banská Bystrica)

Kompletný program na MS hráčov do 20 rokov 2018 v Buffale:

Štadión: KeyBank Center - kapacita 19 070 divákov.

26. december 2017 (utorok)
18:00 Česko U20 - Rusko U20

20:00 Bielorusko U20 - Švédsko U20

22:00 Kanada U20 - Fínsko U20

27. december 2017 (streda)
2:00 Dánsko U20 - USA U20

21:00 Švajčiarsko U20 - Bielorusko U20

28. december 2017 (štvrtok)
1:00 Slovensko U20 - Kanada U20

18:00 Fínsko U20 - Dánsko U20

20:00 Rusko U20 - Švajčiarsko U20

22:00 Švédsko U20 - Česko U20

29. december 2017 (piatok)
2:00 USA U20 - Slovensko U20

18:00 Bielorusko U20 - Rusko U20

21:00 Kanada U20 - USA U20

30. december 2017 (sobota)
18:00 Česko U20 - Bielorusko U20

20:00 Švédsko U20 - Švajčiarsko U20

22:00 Fínsko U20 - Slovensko U20

31. december 2017 (nedeľa)
2:00 Dánsko U20 - Kanada U20

18:00 Švajčiarsko U20 - Česko U20

22:00 USA U20 - Fínsko U20

1. január 2018 (pondelok)
0:00 Slovensko U20 - Dánsko U20

2:00 Rusko U20 - Švédsko U20

2. január 2018 (utorok)
18:00 štvrťfinále #1

20:00 1. zápas o zotrvanie

22:00 štvrťfinále #2

3. január 2018 (streda)
0:00 štvrťfinále #3

2:00 štvrťfinále #4

4. január 2018 (štvrtok)
18:00 2. zápas o zotrvanie

22:00 semifinále #1

5. január 2018 (piatok)
2:00 semifinále #2

18:00 prípadný 3. zápas o zotrvanie

22:00 zápas o bronz

6. január 2018 (sobota)
2:00 zápas o zlato (finále)