MS vo futbale 2018: Kompletný program a rozpis prenosov na RTVS! (VIDEO)

MS vo Futbale 2022

MS vo futbale 2018: Kompletný program a rozpis prenosov na RTVS! (VIDEO)

Najväčší futbalový sviatok je tu! Už vo štvrtok štartujú v Rusku Majstrovstvá Sveta vo futbale.

RTVS odvysiela zo svetového šampionátu všetkých 64 zápasov v 56 priamych prenosoch a 8 záznamoch. Pozrite si zábery z nového štúdia, ktoré v RTVS pripravili pre divákov.

Kompletný program MS 2018 v Rusku:

štvrtok 14. júna 2018:
      A-skupina:
      Rusko - Saudská Arábia, 17.00 SELČ, Moskva

      piatok 15. júna:
      A-skupina:
      Egypt - Uruguaj, 14.00, Jekaterinburg
      B-skupina:
      Maroko - Irán, 17.00, Petrohrad
      Portugalsko - Španielsko, 20.00, Soči

      sobota 16. júna:
      C-skupina:
      Francúzsko - Austrália, 12.00, Kazaň
      Peru - Dánsko, 18.00, Saransk
      D-skupina:
      Argentína - Island, 15.00, Moskva
      Chorvátsko - Nigéria, 21.00, Kaliningrad

      nedeľa 17. júna:
      E-skupina:
      Kostarika - Srbsko, 14.00, Samara
      Brazília - Švajčiarsko, 20.00, Rostov
      F-skupina:
      Nemecko - Mexiko, 17.00, Moskva

      pondelok 18. júna:
      F-skupina:
      Švédsko - Kórejská republika, 14.00, Nižnij Novgorod
      G-skupina:
      Belgicko - Panama, 17.00, Soči
      Tunisko - Anglicko, 20.00, Volgograd

      utorok 19. júna:
      A-skupina:
      Rusko - Egypt, 20.00, Petrohrad
      H-skupina:
      Poľsko - Senegal, 14.00, Moskva
      Kolumbia - Japonsko, 17.00, Saransk

      streda 20. júna:
      A-skupina:
      Uruguaj - Saudská Arábia, 17.00, Rostov
      B-skupina:
      Portugalsko - Maroko, 14.00, Moskva
      Irán - Španielsko, 20.00, Kazaň

      štvrtok 21. júna:
      C-skupina:
      Francúzsko - Peru, 14.00, Jekaterinburg
      Dánsko - Austrália, 17.00, Samara
      D-skupina:
      Argentína - Chorvátsko, 20.00, Nižnij Novgorod

      piatok 22. júna:
      D-skupina:
      Nigéria - Island, 17.00, Volgograd
      E-skupina:
      Brazília - Kostarika, 14.00, Petrohrad
      Srbsko - Švajčiarsko, 20.00, Kaliningrad

      sobota 23. júna:
      F-skupina:
      Nemecko - Švédsko, 17.00, Soči
      Kórejská rep. - Mexiko, 20.00, Rostov
      G-skupina:
      Belgicko - Tunisko, 14.00, Moskva

      nedeľa 24. júna:
      G-skupina:
      Anglicko - Panama, 14.00, Nižnij Novgorod
      H-skupina:
      Japonsko - Senegal, 17.00, Jekaterinburg
      Poľsko - Kolumbia, 20.00, Kazaň

      pondelok 25. júna:
      A-skupina:
      Uruguaj - Rusko, 16.00, Samara
      Saudská Arábia - Egypt, 16.00, Volgograd
      B-skupina:
      Španielsko - Maroko, 20.00, Kaliningrad
      Irán - Portugalsko, 20.00, Saransk

      utorok 26. júna:
      C-skupina:
      Dánsko - Francúzsko, 16.00, Moskva
      Austrália - Peru, 16.00, Soči
      D-skupina:
      Island - Chorvátsko, 20.00, Rostov
      Nigéria - Argentína, 20.00, Petrohrad

      streda 27. júna:
      E-skupina:
      Srbsko - Brazília, 20.00, Moskva
      Švajčiarsko - Kostarika, 20.00, Nižnij Novgorod
      F-skupina:
      Mexiko - Švédsko, 16.00, Jekaterinburg
      Kórejská rep. - Nemecko, 16.00, Kazaň

      štvrtok 28. júna:
      G-skupina:
      Anglicko - Belgicko, 20.00, Kaliningrad
      Panama - Tunisko, 20.00, Saransk
      H-skupina:
      Senegal - Kolumbia, 16.00, Samara
      Japonsko - Poľsko, 16.00, Volgograd

      sobota 30. júna:
      osemfinále:
      C1 - D2, 16.00, Kazaň
      A1 - B2, 20.00, Soči

      nedeľa 1. júla:
      B1 - A2, 16.00, Moskva
      D1 - C2, 20.00, Nižnij Novgorod

      pondelok 2. júla:
      E1 - F2, 16.00, Samara
      G1 - H2, 20.00 Rostov

      utorok 3. júla:
      F1 - E2, 16.00, Petrohrad
      H1 - G2, 20.00, Moskva

      piatok 6. júla:
      štvrťfinále:
      Š1: víťaz A1/B2 - víťaz C1/D2, 16.00, Nižnij Novgorod
      Š2: víťaz E1/F2 - víťaz G1/H2, 20.00, Kazaň

      sobota 7. júla:
      Š3: víťaz F1/E2 - víťaz H1/G2, 16.00, Samara
      Š4: víťaz B1/A2 - víťaz D1/C2, 20.00, Soči

      utorok 10. júla:
      semifinále:
      víťaz Š1 - víťaz Š2, 20.00, Petrohrad
      streda 11. júla:
      víťaz Š3 - víťaz Š4, 20.00, Moskva

      sobota 14. júla:
      o bronz, 16.00, Petrohrad