Na Zápas storočia naložili tipujúci státisíce EUR

Ostatné

Na Zápas storočia naložili tipujúci státisíce EUR

Obrovský záujem medzi tipérmi vyvolal turnaj Oktagon 15, ktorý vyvrcholil Zápasom storočia. Iba na súboj Attilu Végha a Karlosa Vémolu najväčšia komunita tipérov naložila takmer milión eur a celkovo prekonali vklady na sobotný Oktagon 15 takmer 1,5 milióna EUR.

Desaťtisíc za dve stovky

Na víťazstvo favorizovaného a štyri roky neporazeného Terminátora šlo takmer pol milióna eur. Z výhry sa ale tešili tipéri, ktorí natipovali na slovenskú legendu (326 tisíc eur).

V momente, keď rozhodca ukončil Zápas storočia, mohol oslavovať napríklad tipér espn1. Na tikete už trafil, že duel Benko – Štáfek bude ukončený do 90 sekúnd od začiatku a po výhre Végha mu na účet pristálo 9 511 EUR!

Skvelý večer má za sebou aj tipér SpyMastter, ktorý sa nebál v piatich zápasoch zostreliť favoritov. Viac ako stovka ďalších hráčov sa inšpirovala kombi tiketom od TomazzzCZE, ktorý si prilepšil o 14 337 EUR. Inšpirujte sa úspešnými tipérmi aj vy.

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!

Muradov v UFC

Zápasom storočia tohtoročné ťaháky MMA rozhodne nekončia. Už 7. decembra absolvuje Machmud Muradov svoj druhý súboj v UFC. A aj keď do zápasu ostáva ešte niekoľko týždňov, na to, že porazí Američana Trevora Smitha, už najväčšia komunita tipérov naložila viac ako 1800 tiketov. Tipnete si taktiež na Macha?