Nabitá zostava Slovenska na Kaufland Cupe. V Bratislave uvidíme aj Hrivíka s Cehlárikom

Slovensko Reprezentácia

autor hetrik.sk

Nabitá zostava Slovenska na Kaufland Cupe. V Bratislave uvidíme aj Hrivíka s Cehlárikom
Zdroj: hockeyslovakia.sk

Slovenská hokejová reprezentácia sa najbližšie predstaví na Vianočnom Kaufland Cupe, ktorý sa bude konať v Bratislave.

Tréner Craig Ramsay spolu s realizačným tímom už vybral 22 člennú nomináciu, nájdeme v nej aj mená ako Marek Hrivík, či Peter Cehlárik. Jediným nováčikom bude obranca Patrik Bačik z Banskej Bystrice.


Tím sa zíde v Bratislave v pondelok 11. decembra. Na prvý zápas Vianočného Kaufland Cupu nastúpi už v stredu 13. decembra od 18.00 proti Nórsku.

O deň neskôr sa na ZŠ Ondreja Nepelu v rovnakom čase predstavia Nóri s Lotyšmi a v piatok 15. decembra od 18.00 h vyvrcholí turnaj súbojom Slovensko – Lotyšsko.

Nominácia Slovenska na Vianočný Kaufland Cup v Bratislave

Brankári: Matej Tomek (Litvínov), Stanislav Škorvánek (Michalovce)

Obrancovia: Patrik Bačík (Banská Bystrica), Michal Beňo, Andrej Golian (obaja Slovan Bratislava), Martin Bodák (Michalovce), František Gajdoš (Nitra), Michal Ivan (Liberec), Martin Marinčin (Třinec), Dávid Mudrák (Zvolen)

Útočníci: Peter Cehlárik, Marek Hrivík (obaja Leksand/Švédsko), Lukáš Cingel (Kometa Brno), Viliam Čacho (Třinec), Adrián Holešinský (Plzeň), Andrej Kudrna (Litvínov), Patrik Lamper (Košice), Róbert Lantoši (Mladá Boleslav), Miroslav Mucha, Peter Zuzin (obaja Zvolen), Oliver Okuliar, Alex Tamáši (obaja Hradec Králové)