Nahnevaný Martin Škrtel reaguje na nedostatok vstupeniek pre Trnavu: Prečo???

Európska konferenčná liga

autor hetrik.sk

Nahnevaný Martin Škrtel reaguje na nedostatok vstupeniek pre Trnavu: Prečo???

Vo štvrtok 31.8.2023 o 20:00 čaká na futbalistov Spartaka Trnava odveta play off o účasť v skupine Konferenčnej Ligy UEFA proti SC Dnipro-1.

Domáci duel ukrajinského tímu sa rovnako ako predchádzajúce stretnutia uskutoční v Košickej Futbalovej Aréne. Prvý zápas skončil remízou 1:1.


Pôvodný zámer fanúšikov slovenského zástupcu teda bol vytvoriť na štadióne doslova domácu atmosféru.

Tu však nastal veľký problém, keď organizátor oznámil možnosť zakúpenia vstupeniek iba osobám, ktoré majú trvalý pobyt na území Košického, Prešovského kraja a občanom vlastniacim ukrajinský pas.

Spartakovcom tak zostalo iba 600 vstupeniek v sektore vyhradenom pre hostí, klub zároveň oznámil ich vypredanie behom 90 minút.

Kritika prišla aj zo strany Martina Škrtela

Prečo Slavia 1000 lístkov a Trnava len 600???, napísal bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie na Instagrame spolu s "hashtagom" #futbalprefanušikov.


38-ročný obranca narážal na minulotýždňovú odvetu 3. predkola Európskej Ligy, v ktorej získali priaznivci Slavie Praha dva sektory. Neoficiálne ich však bolo po celom štadióne v Košiciach ešte viac.

Podľa dostupných informácií je už zápas SC Dnipro-1 - Spartak Trnava vypredaný, kapacita štadióna v metropole východu je aktuálne 5 855 divákov.

Foto: Instagram/FC Spartak Trnava - official