Nahnevaný primátor Trenčína po prehre so Slovanom. Rozhodca Glova je malý úbohý človek!

Niké Liga 2023/24

autor hetrik.sk

Nahnevaný primátor Trenčína po prehre so Slovanom. Rozhodca Glova je malý úbohý človek!
Zdroj: Youtube/AS Trenčín, Facebook/Richard Rybníček

V nedeľňajšom zápase 21. kola Niké Ligy zvíťazili futbalisti Slovana Bratislava na ihrisku AS Trenčín 2:0, víťazný gól padol z pokutového kopu po faule na Dávida Strelca.

Po stretnutí mal ťažké srdce na hlavného rozhodcu Filipa Glovu aj samotný primátor Trenčína Richard Rybníček.


Filip Glova. Slovenský futbalový “rozhodca”. Obraz toho horšieho, čo slovenský futbal “ponúka”. Čaká na moment, kedy môže odpískať vymyslenú penaltu pre Slovan.

Vedel presne čo chcel a prečo to urobil. Je mi ho v podstate ľúto. Taký “malý” úbohý človek. Také nič, ktoré keď raz prestane pískať, všetci si ho budeme pamätať ako zbabelca a slabocha. Respektíve si na neho ani nikto nedokáže spomenúť.

Lebo nenechá za sebou nič dobré, čo by stálo čo i len za zmienku. Ale on je určite so sebou spokojný. Tomuto priemernému typu ľudí to v podstate stačí, napísal Rybníček na svojom facebookovom profile.


Vo videu nižšie si môžete pozrieť aj celú spornú situáciu zo začiatku druhého polčasu.

Trenčanom patrí pred posledným kolom základnej časti siedma priečka, ktorá by znamenala ďalšie pôsobenie v skupine o udržanie.

So šiestou Banskou Bystricou však majú rovnaký počet bodov, na piatu Podbrezovú strácajú bod a na štvrtú Dunajskú Stredu tri. Najbližšie zápasy teda budú rozhodujúce.