Neapol ponúkol za Lobotku 40 miliónov Eur. Hráč potvrdil rokovania!

Slovensko

2 103 zobrazení

Neapol ponúkol za Lobotku 40 miliónov Eur. Hráč potvrdil rokovania!

Zrejme už čoskoro sa upečie najväčší futbalový prestup v dejinách Slovenska. Mladý stredopoliar Stanislav Lobotka vďaka skvelej úvodnej sezóne v Celte Vigo zaujal skautov po celej Európe.

Najnovšie podľa zdrojov z Talianska ponúkol Neapol za Lobotku neuveriteľných 40 miliónov Eur.

Nepoviem žiadnu novinku, keď potvrdím, že s Neapolom sme v kontakte už dlhšie. No netreba predbiehať, zatiaľ rokujeme. Kým nie je všetko na papieri, nie som tam.

Netajím, že do Neapola by som šiel rád. SSC je výborný klub, má výborného trénera, hrá špičkovú ligu a pravidelne aj v európskych pohároch. V klube povedali jasne, že ak príde zaujímavá ponuka, nemajú problém ma pustiť. 

Musí však ísť o adekvátnu ponuku, keďže som nedávno podpisoval predĺženie kontraktu. Musíme si počkať, ako to dopadne. Ťažko povedať, ako ďaleko máme k dohode. Transfery, o ktorých sa hovorí, že sú na spadnutie, sa často neskompletizujú. 

Budem rád, keď sa to podarí. Hádam budem vedieť, či začnem sezónu v Celte alebo niekde inde, už do konca júna. Iný záujem ? Chce má aj jeden klub z Anglicka, ale tam to nie je až tak horúce a klub neprezradím. , reagoval Lobotka pre denník Pravda.

Podľa anglických médií sa o Lobotku zaujíma predovšetkým Tottenham Hotspur a Arsenal Londýn.