Nehnevaný Gáborík s Hossom po vypadnutí Dukly Trenčín. Je mi z vás zle, odkázal legendárny útočník rozhodcom

Tipos Extraliga

autor hetrik.sk

Hokejisti Michaloviec rozhodli víťazstvom 2:1 v utorňajšom 5. zápase kvalifikácie o svojom postupe do play-off Tipos Extraligy, pre Duklu Trenčín sa sezóna 2022/23 skončila.

Jedným z dôležitých momentov stretnutia bol zákrok Phila Pietronira na Matúša Paločka z tretej tretiny. Hosťujúci obranca dostal 5-minútový trest plus do konca stretnutia.

Celá situácia poriadne nahnevala legendárneho hokejistu z Trenčína Mariána Gáboríka.

Tak toto si robíte srandu rozhodcovia??!! Hanba odpískať takýto čistý hit! A ešte k tomu aj 5 plus do konca zápasu? Je mi z vás zle, napísal Gáborík na Instagrame. Jeho príspevok následne prezdieľal aj Marián Hossa.

Gáborík nakoniec napriek sklamaniu po vypadnutí ocenil prístup Trenčanov. Napriek prehre Klobúk dole chlapci. Nechali ste tam všetko. A tak to má byť. Som na Vás hrdý, dodal 41-ročný víťaz Stanley Cupu.