Neuveriteľný záver zápasu vo Zvolene. Spišská Nová Ves krok od postupu do finále

Tipos Extraliga

autor hetrik.sk

Kto premeškal tretiu tretinu nedeľňajšieho 5. zápasu semifinálovej série play-off Tipos Extraligy medzi Zvolenom a Spišskou Novou Vsou môže ľutovať.

Domáci ešte v 8. minúte záverečnej tretiny prehrávali 2:4, potom však prišiel skvelý obrat na 5:4 a zdalo sa byť rozhodnuté.

Hostia sa však nevzdali a po dvoch zásahoch Kanaďana Anthonyho Nellisa zo záveru oslavujú víťazstvo 5:6. Celkovo v sérii vedú 3:2 na zápasy a sú krok od historického postupu do finále.

HKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves 5:6 (1:2, 1:2, 3:2)

Góly: 17. Šiška (Zuzin, Mudrák), 39. Mudrák (Rauhauser, Marcinek), 49. Hain (Marcinek, Messner), 54. M. Hecl (Jedlička, Šiška), 56. Huntebrinker (M. Hecl) - 4. Rapáč (Groch, Bortňák), 20. Žiak (Verbeek, Kerbashian), 34. Verbeek (Majdan), 35. Nellis (Džugan) 57. Nellis (Réway), 59. Nellis (Romaňák).