Neuveriteľný moment v talianskej lige: Brankár Beneventa vyrovnal proti AC Milánu v 95. minúte. Pre nováčika to bol historicky prvý bod v lige! (VIDEO)

Séria A

autor hetrik.sk

Nový tréner AC Milána Gennaro Gattuso nebude v dobrom spomínať na jeho prvý duel na lavičke. V dnešnom zápase Serie A iba remizovali doma s nováčikom z Beneventa 2:2.

O historicky prvých bodoch v najvyššej súťaži pre tento malý klub rozhodol v 95. minúte hlavičkou brankár Alberto Brignolaa. Naposledy v talianskej lige strelil brankár gól 16 rokov dozadu.

A čo na to povedal po zápase Gattuso? Radšej by som sa nechal bodnúť nožom, ako dostať takýto gól!