Neymar: Vôbec sa nehanbím, že musím hráť v Barcelone na Messiho, pretože je najlepší na svete!

Redakcia
Autor: Redakcia
12. 08. 2016 - 15:35
Zdieľať:

Hviezdneho Brazílčana Neymara sa na tlačovke pred Olympiádou v Rio de Janeiro spýtali novinári na jeho pozíciu v Barcelone a či mu nevadí byť stále iba pod Messim.

Jeho reakcia je jednoznačná. Namiesto súperenia je skôr hrdý, že môže s Argentínčanom hrávať v jednom tíme.

Máme v Barcelone fantastických hráčov, no mám klamať, že sme závislí na Messim? Áno sme na ňom závislí.

Vôbec sa za to nehanbím, že musím hrať na neho. On je proste číslo jeden.

Messi je najlepší na svete a ja chcem byť jeho súčasťou. , dodal na záver Neymar.

Neymar Messi

Páčil sa Vám tento článok?

Chcete mať správy z Hetrik.sk vždy ako prví? Pridajte si nás na Google.