Nitran Rapáč a jeho úprimné slová počas zápasu v Trenčíne: Hráme ako priteplení, som nas*atý! (VIDEO)

Tipos Extraliga

autor hetrik.sk

Povedal to naozaj pekne od srdca. Pozrite si reakciu hokejistu Nitry Branislava Rapáča po druhej tretine včerajšieho Play-Off zápasu v Trenčíne.

Nitrania počas prestávky prehrávali 0:3 a zápas celkovo prehrali 3:5. Dukla sa tak ujala vedenia 2:1 v sérii.

My ten hokej hráme s prepáčením ako priteplení... Normálne sa hanbím za to, čo predvádzame.

Musíme ukázať, že máme gule! Pozrite, koľko ľudí na tribúne. Veď to by mal byť sviatok pre každého hráča.

A my tu sedíme ako zvlhnuté kura. V 3. tretine to musí byť úplne iné. Mne je to ľúto, musíme to teraz v kabíne otočiť, zvýšime hlas. Som ako neskutočne nas*atý a verím, že to zlomíme. Nemusíme to otočiť ale musíme ukázať, že máme tú chuť.

TIP: Sledujte teraz všetky Play-off zápasy Tipsport Ligy v HD kvalite zadarmo na TV Tipsport.