Nórsky supertalent odmieta trénovať za rezervu Realu Madrid pod vedením Zidana!

Primera Division

Nórsky supertalent odmieta trénovať za rezervu Realu Madrid pod vedením Zidana!

Nie je to tak dávno, keď zázračné dieťa z Nórska Martin Ødegaard prestúpil ako 16-ročný do slávneho Realu Madrid.

V Januári sa skompletizoval jeho prestup zo Strømsgodsetu IF za odhadovanú sumu 3 milióny EUR. 16-ročný talent dostáva v Madride týždenne neuveriteľných 90 000 EUR. Pre porovnanie, Marco Reus dostáva zhruba 85 000 EUR a Paul Pogba iba 40 000 EUR.

Martin Odegaard Real Madrid V posledných dvoch zápasoch však mladý Nór nenastpil za rezervu, ktorú má na starosti legendárny Zinedine Zidane ani na minútu. Španielske denníky sa preto rozhodli zistiť príčinu jeho absencie.

Podľa denníka AS sa Martin Ødegaard správa na tréningu ako rozmaznané dieťa a vôbec sa neprispôsobuje kolektívu. Jeho posadenie na ľavičku bolo nevyhnutné a malo to ten spravný efekt, keď sme po štyroch prehrách znovu zvíťazili.

Ødegaard sa nevie prispôsobiť hre a spoluhráčom a tak bol tento krok nevyhnutný, preto sa nádejný útočný stredopoliar rozhodol prestať trénovať a pripojí sa k tréningu až deň pred ďalším zápasom. Povedal šéf realizačného tímu.

Jeho otec sa vyhovára na zmluvu, podľa ktorej musí jeho syn trénovať 5-krát do týždňa s hlavným mužstvom, no zrejme si neuvedomuje, že vedenie takého klubu ako Real Madrid vie čo robí a snaží sa jeho synovi iba pomôcť a posunúť niekam ďalej.

Bohužial, niektorí hráči si myslia, že sú nepotrestateľní a každí sa už vidí po boku Cristiana Ronalda. Nad týmto by sa mala vychádzajúca hviezda trochu zamyslieť.