Obranca Brejčák sa sťažoval vedeniu KHL na Slovan: Už nemám, čo jesť!

KHL

autor hetrik.sk

Obranca Brejčák sa sťažoval vedeniu KHL na Slovan:  Už nemám, čo jesť!

Ján Brejčák to už nevydržal a ako prvý hráč Slovana podal oficiálnu sťažnosť KHL pre nevyplatenie podlžností, ktoré má voči nemu Slovan Bratislava.

Slovanu tak za takýto krok hrozí arbitrážne konanie.

Brejcak-slovan-staznost

Podľa ruskej tlačovej agentúry TASS jeden hráč podal sťažnosť na arbitráž za nevyplatenie základných miezd za uplynulý ročník. Pre Plus Jeden Deň sa priznal práve obranca Ján Brejčák.

Zavolal som generálnemu manažérovi Marošovi Krajčimu a opýtal sa ho, kedy mi to splatia. Povedal som mu, že nemám, čo jesť, pretože mám lízingy, platím si normálne dane a živí ma otec. Bez neho by som nemal čo pod zub. Krajči mi povedal, že oni nemajú na rozdávanie a že musím počkať, kým z predaja permanentiek nazbierajú peniaze, povedal Ján Brejčák pre Plus Jeden Deň.

Stále sa však nič nemenilo a tak Brejčák volal Krajčímu znovu, no neúspešne: Povedali mi, že je na Seychelských ostrovoch.

Popradskému odchovancovi už došla trpezlivosť a tak to vyriešil radikálnejšie. 26-ročnému obrancovi dá zrejme každý za pravdu, keď to už inak nejde, tak treba pristúpiť aj k takémuto kroku.