Odíde Arsenal z Old Trafford bez bodu?

Premier League

Odíde Arsenal z Old Trafford bez bodu?

V siedmom kole Premier League na seba narazia súperi zo 4. a 8. priečky, menovite Arsenal a Manchester United. Arsenal nezačal ligu vyložene zle, výkony Gunners ale nie sú úplne presvedčivé. To bolo vidno aj v poslednom zápase, kde Arsenal otáčal zápas s nováčikom z Aston Villy. Červení diabli sú na tom o niečo horšie, no pritom začali viac než dobre. Hneď v prvom kole rozdrvili londýnskeho rivala z Chelsea 4:0, v ďalších piatich kolách si ale United dokázali poradiť už iba s Leicesterom. Čo teda môže nastať na Old Trafford? Odíde Arsenal späť do Londýna rovnako zrúbaný ako Chelsea? Alebo sa zverenci Unaia Emeryho naopak pozviechajú a predvedú po výhre v Carabao Cupe nad Nottinghamom ďalší parádny výkon? Tak trebárs tipérovi s nickom jirkah sa páčila remíza s kurzom 3,54 a neváhal ju poslať na tiket za necelých 8 EUR. Ak vyjdú aj zvyšné príležitosti a celky sa naozaj rozídu zmierne, tipujúci zinkasuje 6 561 EUR! Inšpirujete sa? Tipujte a skúste zabojovať aj v live tipovaní!

Ako to vidí komunita?

A v remízu verí aj najviac tipujúcich, celkovo 39%. Väčšiu dôveru na výhru však dostal Arsenal. Úspechu Gunners s kurzom 2,30 verí 34%, výhre United s kurzom 3,02 o 7% menej. Ďalšou z najtipovanejších príležitostí je potom tip na viac ako dva góly v zápase (1,21). Ako budete tipovať vy?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!