Odlet sokolov z Cypru s tromi bodmi?

Slovensko

autor hetrik.sk

Odlet sokolov z Cypru s tromi bodmi?

Slovenská reprezentácia sa v kvalifikácii na Majstrovstvá sveta v Katare ocitla v skupine H európskej vetvy. Jej súpermi budú výbery Ruska, Chorvátska, Slovinska, Malty a Cypru. Práve s posledným menovaným rivalom si to sokoli rozdajú v bitke už dnes večer. Odštartujú slovenskí futbalisti cestu na MS tromi bodmi? Najväčšia komunita tipérov je s tým stotožnená. Ako to dopadne? Natipujte si a úvodný duel Slovenska preložte live stávkami!

Ako to vidia tipéri?

Názoru komunity je naklonený i tipér belasy31, ktorý s kurzom 1,88 vo svojej analýze rozobral víťazstvo hostí: „Tarkovič nominoval asi to najlepšie, čo máme. Otázniky však visia nad niektorým hráčmi, ale ak chce Slovensko reálne pomýšľať nad postupom, musí súperov ako Cyprus porážať,“ myslí si belasy31 a aj tento tip vložil na tiket za 300 EUR.

Tipér LAMA19 proti komunite síce nejde, volí však o niečo odvážnejšiu stávku, a to 3 body hosťujúceho celku s tým, že jeho brankár aspoň raz inkasuje (kurz 4,34): „Kvalita je jasne na slovenskej strane, ale pri výhre našich očakávam, že sa Cyprus aspoň raz trafí. Predsa len máme obranu, ktorá veľa kiksuje. Do kvalifikácie ale vstúpime tou správnou nohou.“

Odletia teda sokoli z Nikózie s trojbodovým úlovkom?

Rozhodnite na tiketoch!

Pridajte sa k najväčšej komunite tipérov ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!