Odvezú si Chorváti premiérovú porážku?

EURO 2024

autor hetrik.sk

Odvezú si Chorváti premiérovú porážku?

V piatok privíta slovenský futbalový národný tím súpera z Chorvátska. Vicemajstri sveta sú favoritmi našej skupiny, toto označenie však držia zrejme práve vďaka úspechu z vlaňajších MS. Chorváti už totiž stihli stratiť prvé body, hneď v druhom zápase skupiny proti Maďarsku totiž prehrali 1:2. Naša reprezentácia zatiaľ môže ľutovať len straty s Walesom, zverenci českého kouča Hapala tak musia urobiť všetko pre to, aby sa ďalšej strate vyhli. Chorvátom navyše budú chýbať dôležité články zostavy z MS Rakitić, ktorý sa necíti pripravený reprezentovať a Mandžukić, ktorý ukončil reprezentačnú kariéru. Podarí sa slovenským sokolom doma ustáť chorvátsky tlak? Tipnite si na zápas ešte dnes a ukážte sa v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Väčšina tipujúcich (84%) verí hosťujúcim Chorvátom s kurzom 2,20. Ďalšou z najtipovanejších príležitostí je potom tip na výhru Chorvátska bez remízy (kurz 1,55). Ako to vidíte vy?

„Slováci pod vedením českého trénera Hapala sú na domácej pôde silní, to už ukázali v prvom kole proti Maďarom. Chorvátsko je momentálne v útlme, stále tu trvá eufória z vlaňajších MS. Chorváti síce majú veľmi šikovných hráčov, ale rozjazdy v kvalifikáciách majú vždy slabšie a vonku nie sú tak silní. Verím teda v neprehru Slovenska,“ zhodnotil tipér Algouda55 svoj tip na neprehru našich s kurzom 1,73 vo svojej analýze. Súhlasíte?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!