Oficiálne: Antoine Griezmann skončil v Atleticu Madrid! (VIDEO)

Primera Division

autor hetrik.sk

Oficiálne: Antoine Griezmann skončil v Atleticu Madrid! (VIDEO)

Sága okolo prestupu Antoine Griezmanna je definitívne na konci. Francúzsky futbalista dnes zverejnil video, v ktorom všetko vysvetľuje a potvrdzuje svoj odchod z Atletica Madrid.

Ahojte všetci. Hovoril som s vedením a teraz sa chcem prihovoriť vám. Vždy ste ma vo všetko podporovali. Teraz som sa však rozhodol odísť, chcem totiž vyskúšať novú výzvu. Bolo to pre mňa nesmierne ťažké, no je to práve to čo potrebujem.

Chcem sa poďakovať za všetku podporu počas posledných 5 rokov. Vyhral som počas nich prvé veľké klubové trofeje. Boli to momenty, na ktoré budem vždy rád spomínať. Stále budete v mojom srdci. Je to ťažké, kedže ma tak neustále podporujete. Aj preto vám to hovorím hneď, ako to vedel klub a tréner.

Ďakujem vám pekne. Posledných 5 rokov bolo neskutočných. Snažil som sa na ihrisku nechať všetko a snažil som sa správať zodpovedne. Vždy keď niekto požiadal o fotku, tak som sa snažil vyhovieť. Chcel som tešiť fanúšikov na štadióne. Som vám nesmierne vďačný a ešte raz ďakujem. Dovidenia.

28-ročná hviezda sa bude sťahovať na Camp Nou. FC Barcelona sa totiž rozhodla zaplatiť výkúpnú klauzulu vo výške 125 miliónov Eur.

Griezmann odohral za Atletico 256 zápasov, v ktorých strelil 133 gólov a pridal 50 prihrávok. 

TIP: Všetky zápasy španielskej ligy môžete teraz sledovať zadarmo na TV Tipsport.