Oktagon 17 je tu! Kto uspeje?

Ostatné

Oktagon 17 je tu! Kto uspeje?

V sobotu sa vracia obľúbená organizácia Oktagon a s ňou hneď niekoľko zaujímavých duelov. V hlavnom zápase večera sa fanúšikovia môžu tešiť na titulový súboj medzi Davidom Kozmom a Mátém Kertészom. Po prvýkrát sa v tomto roku predstaví Karlos „Terminátor“ Vémola, ktorý si zmeria sily s nórskym policajtom Thomasom Robertsenom. Natipujte si a sledujte celý turnaj naživo. Okrem TV Tipsport vysiela zápasy už len Oktagon na svojej platforme PPV.

Ako to vidia tipéri?

Na hlavný zápas si posvietil aj tipér Gregory117, ktorý vo svojej analýze s kurzom 1,40 dôveruje Kozmovi: „V prvom vzájomnom dueli zvíťazil český fighter a myslím si, že veľmi zlepšil svoj postoj. Tento duel bude na 5 kôl a verím vo väčšiu chuť Kozmu a jeho triumf na body.“

Okrem toho v akcii uvidíme aj slovenského zástupcu Vlasta Čepa, ktorý si to rozdá s Mateuszom Strzelczykom. Ako sa budú jednotlivé súboje Oktagonu 17 vyvíjať? Rozhodnite na tiketoch!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!