Parlamentné voľby: Ako ich vidia tipéri a ako bookmakeri?

Ostatné

Parlamentné voľby: Ako ich vidia tipéri a ako bookmakeri?

Už túto sobotu, 29. februára, sa uskutočnia Parlamentné voľby 2020, v ktorých si Slováci zvolia 150 poslancov do Národnej rady.

Ktoré politické strany sa dostanú do parlamentu? A ako to pár hodín pred voľbami vidia tipéri či bookmakeri? Tipujte aj počas volieb a taktiež po ich skončení v LIVE stávkach! 

Posledné dni pred voľbami nastala zmena, keďže SMER SD už nie je takým jasným favoritom, ako tomu bolo pred niekoľkými týždňami. „Strany SMER SD a OĽaNO sú v  súboji o prvú priečku. Hnutie Igora Matoviča postupne dobehlo SMER SD vďaka živej a kontaktnej kampani, s veľkým ohlasom na sociálnych sieťach. Klienti začali preto viac tipovať na výhru OĽaNO, čoho dôsledkom bolo aj to, že OĽaNO sa stalo kurzovým favoritom,“ popísal aktuálnu situáciu bookmaker Tipsportu Pavol Boško.

Ako to vyzerá s ostatnými politickými stranami? Ktoré z nich môžu ešte zamiešať poradím na najvyšších miestach? „Podľa kurzov môžeme povedať, že v súčasnosti je TOP 2  jasná. Dokonca aj tretie miesto, zdá sa, pripadne ĽSNS. Zaujímavá situácia je na 4. mieste. Kým strany Za ľudí a koalícia PS/SPOLU u tipérov idú do úzadia, Sme rodina práve naopak boduje. Iné strany poradím skôr nezamiešajú,“ dopĺňa Pavol Boško.

Volby 2020

Kurzy na víťazstvo jednotlivých politických strán sa neustále menia. Vedeli ste, že počiatočný kurz na triumf OĽaNO bol 20,00:1 a aktuálne je to už iba 1,52:1? A čo najviac tipujú tipéri v Tipsporte? Najviac vkladov je zaznamenaných na víťazstvo SMER SD. Druhým najčastejším tipom je, že strana Vlasť sa dostane do parlamentu a získa viac ako 5,01% platných hlasov. Na čo všetko si môžete v parlamentných voľbách v Tipsporte staviť? Z kurzovej ponuky si môžete vybrať aj to, aká bude volebná účasť, či sa politické strany dostanú do parlamentu alebo si môžete staviť aj na to, ktorá z dvojice strán získa viac hlasov.

Určite zaujímavé bude sledovať aj to, ktoré politické subjekty budú mať najväčší problém sa do Národnej rady prebojovať a koľko strán v parlamente nakoniec bude. „Najpravdepodobnejší minimálny počet strán, ktoré sa do parlamentu dostanú, je aj podľa kurzov 8. Vyzerá to tak, že postupne sa zachraňuje SaS, najväčší problém s dosiahnutím 5% bude mať zrejme KDH,“ dopĺňa Boško.

Tipovanie na parlamentné voľby v Tipsporte sa otvorením volebných miestností nekončí. Na kandidátov budú môcť klienti uzatvárať LIVE stávky aj počas sčítavania hlasov a komunikovať vo fóre s ostatnými členmi najväčšej tipérskej komunity.

Tipnite si na parlamentné voľby v Tipsporte. Získate 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!