Patrice Evra zverejnil jeho WhatsApp komunikáciu s Ronaldom pred zápasom s Atleticom! (FOTO)

Liga Majstrov

Patrice Evra zverejnil jeho WhatsApp komunikáciu s Ronaldom pred zápasom s Atleticom! (FOTO)

Pred odvetou osemfinále Ligy Majstrov iba málokto predpokladal, že si Atletico Madrid pustí v Turíne postup.

Prišiel však veľkolepý večer Cristiana Ronalda, ktorý zaznamenal hetrik a rozhodol tak o štvrťfinále pre Juventus.

Portugalčan zrejme niečo tušil už pred zápasom. Na štadión pozval celú svoju rodinu a kamarátov.

Jeho bývalý spoluhráč z Manchestru United Patrice Evra dokonca zverejnil ich spoločnú komunikáciu na WhatsAppe, ktorá hovorí za všetko.

Tieto správy medzi Ronaldom a mnou sú 5 dní pred obrovským zvratom. Toto jasne hovorí o dôvere, snahe a odhodlaní od najlepšieho hráča na svete. Mali by sme ďakovať jeho rodičom a tiež bohu, že nám dal tak skvelého človeka a futbalistu.

Chcem to zdielať, no ak nesúhlasíte, nemôžem pre vás nič urobiť. Užívajte život , no uvedomte si, že je najlepší z najlepších. A nesnažte sa ťuknúť na obrazovku aby ste získali jeho číslo. , napísal Evra pod príspevok.

WhatsApp komunikácia Evru s Ronaldom:

Evra: Brat, počítam s tebou v odvete Ligy Majstrov. Nikdy som o tebe nepochyboval.

Ronaldo: Ja viem, postúpime cez nich brat môj. Doma ich rozbijeme.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Behind the scenes... these are messages between me and @cristiano 5 days before the massive comeback!!! This just shows you the confidence, the anger, the determination from the best player in the world 🌎 we should thank cricri mummy and daddy and of course god 🙏🏼for giving to us that nice man and unbelievable player. Every big occasion with big pressure my brother always proves he is the man !!! Soo please don’t be jealous I just wanna share and if you don’t agree I can’t do anything for you ...enjoy your life but you have to recognise he is simply the best of the best and don’t try to tap the screen for his number 😂😂😂 #ilovethisgame #positive4evra @juventus #finoalafine #world #bestplayer

Príspevok, ktorý zdieľa Patrice Evra (@patrice.evra),