Pep Guardiola pred dnešným duelom s Neapolom: Keď doma sledujem v TV Hamšíka, Callejóna alebo Jorginha, tak kričím iba Wau!

Liga Majstrov

9 807 zobrazení

Pep Guardiola pred dnešným duelom s Neapolom: Keď doma sledujem v TV Hamšíka, Callejóna alebo Jorginha, tak kričím iba Wau!

Na futbalistov Neapola dnes čaká ťažký duel v Lige Majstrov na pôde Manchestru City. Práve ich tréner Pep Guardiola nešetril na tlačovke slovami chvály na adresu Hamšíkovcov.

Podľa Španiela je Neapola aktuálne v TOP3 najlepších tímov v Európe.

Keď majú jeho hráči loptu v moci, je radosť sa na nich pozerať. Hrajú fantasticky. Pre mňa je Neapol momentálne jedným z troch najlepších tímov v Európe a na lavičke má skvelého trénera.

Budeme sa musieť prispôsobiť, lebo Neapol hrá úplne inak ako tímy z anglickej ligy. Neapol je pre mňa ideálny v mnohých smeroch. Takmer všetko robia dokonale. Nie je to mužstvo, ktoré vyčkáva. Sami sa tlačia dopredu. Som si istý, že nás čaká fascinujúci zápas.

Keď doma sledujem Neapol v televízii, tak kričím iba "wau!" Najmä Callejón, Jorginho a Hamšík majú skvelé vlastnosti.

Reakcia kapitána Neapola Mareka Hamšíka: Takýto kompliment od Guardiolu si veľmi cením. City hrajú taktiež krásny futbal. Bude to úžasná výzva hrať proti takému mužstvu.

Hamsik Guardiola