Peťa Vlhová a jej krásne slová po triumfe na Športovcovi roka

Iné

Peťa Vlhová a jej krásne slová po triumfe na Športovcovi roka

Petra Vlhová sa včera večer stala ako prvá lyžiarka našej histórie najlepším športovcom roka.

Pozrite si krásne slová našej mladej hviezdy, ktoré zverejnila na Instagrame.

Mám obrovskú radosť z môjho víťazstva v ankete Športovec roka 2019. Nebolo by to však nikdy možné bez mojej najbližšej rodiny, otca, maminy a brata, ktorí už od útleho detstva stáli pri mne a neustále ma podporovali a to ci už v dobrých alebo tažkých časoch.

Mám za sebou vynikajúci rok 2019, kedy sa mi aj vďaka tvrdej práci všetkých členov Ski Team Vlha podarilo naplniť časť mojích športových snov. Livio a celý môj realizačný tím je mojou rodinou v dobrom aj zlom a aj im patrí veľá vďaka za podporu a skvele odvedenú prácu.

Rovnako sa chcem úprimne poďakovať aj naším reklamným partnerom a podporovateľom na čele s mojím generálnym partnerom Uniqa za skvelé podmienky, vďaká ktorým sa môžem sústrediť iba na môj milovaný šport.

O výhre na Majstrovstvách sveta sníva určite množstvo športovcov a ani ja som nebola výnimkou. Musím však priznať, že ani v kútiku duše som si nedovolila snívať o tom, že by som mohla byť aspoň raz aj najúspešnejśím športovcom celej našej krajiny a priblížiť sa tak k športovým legendám, ktorých obdivujem nielen za ich výkony, ale aj ľudské postoje.

Za podporu ďakujem aj najlepším fanúšikom na svete. Budem sa s pokorou ďalej snažiť tvrdo trénovať, posúvať svoje športové limity a hrdo reprezentovať naše nádherné Slovensko.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Mám obrovskú radosť z môjho víťazstva v ankete Športovec roka 2019. Nebolo by to však nikdy možné bez mojej najbližšej rodiny, otca, maminy a brata, ktorí už od útleho detstva stáli pri mne a neustále ma podporovali a to ci už v dobrých alebo tažkých časoch. Mám za sebou vynikajúci rok 2019, kedy sa mi aj vďaka tvrdej práci všetkých členov Ski Team Vlha podarilo naplniť časť mojích športových snov. Livio a celý môj realizačný tím je mojou rodinou v dobrom aj zlom a aj im patrí veľá vďaka za podporu a skvele odvedenú prácu. Rovnako sa chcem úprimne poďakovať aj naším reklamným partnerom a podporovateľom na čele s mojím generálnym partnerom Uniqa za skvelé podmienky, vďaká ktorým sa môžem sústrediť iba na môj milovaný šport. O výhre na Majstrovstvách sveta sníva určite množstvo športovcov a ani ja som nebola výnimkou. Musím však priznať, že ani v kútiku duše som si nedovolila snívať o tom, že by som mohla byť aspoň raz aj najúspešnejśím športovcom celej našej krajiny a priblížiť sa tak k športovým legendám, ktorých obdivujem nielen za ich výkony, ale aj ľudské postoje. Za podporu ďakujem aj najlepším fanúšikom na svete. Budem sa s pokorou ďalej snažiť tvrdo trénovať, posúvať svoje športové limity a hrdo reprezentovať naše nádherné Slovensko🇸🇰♥️

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Vlhova (@petravlhova13),