Peter Sagan nezískal štvrtý titul Majstra Sveta. V Yorkshire skončil v TOP5 (VIDEO)

Ostatné

autor hetrik.sk

Dán Mads Pedersen sa stal víťazom dnešných pretekov s hromadným štartom na svetovom šampionáte v cestnej cyklistike v Anglickkom Yorkshire.

Peter Sagan tak nezískal svoj štvrtý dúhový dres pre svetového šampióna. Slovenská cyklistická hviezda skončila na celkovom 5. mieste s odstupom 43 sekúnd na víťaza.

Preteky s hromadným štartom - muži (Leeds - Harrogate, 261 km):

1. Mads Pedersen (Dán.) 6:27:28 h, 2. Matteo Trentin (Tal.), 3. Stefan Küng (Švaj.) - rovnaký čas ako víťaz, 4. Gianni Moscon (Tal.) +17 s, 5. Peter Sagan (SR) +43, 6. Michael Valgren (Dán.) +45, 7. Alexander Kristoff (Nór.), 8. Greg van Avewrmaet (Belg.), 9. Gorka Izagirre (Šp.), 10. Rui Costa (Portug.) - všetci +1:10 min.