Pikantnosť pre Mourinha. Kohúti vyzvú do tanca Chelsea!

Premier League

Pikantnosť pre Mourinha. Kohúti vyzvú do tanca Chelsea!

10. kolo anglickej Premier League fanúšikom naservíruje chutnú lahôdku v podobe šlágra Chelsea s Tottenhamom. Špecifický zápas to bude hlavne pre portugalského kouča kohútov Mourinha, pretože blues niekoľko rokov trénoval a tento klub veľmi dobre pozná. Obom družstvám sa náramne darí nielen v domácej súťaži, ale aj v tých európskych. Ktorý londýnsky celok sa bude radovať viac? Natipujte si, poslúchajte prostredníctvom rádia šláger Premier League naživo s českým komentárom a páľte to v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Členovia najväčšej komunity tipérov sa prikláňajú viac k domácim. Renzas sa ale napríklad domnieva, že v prvom dejstve tejto bitky uvidíme minimálne jeden presný zásah s kurzom 1,30: „Oba tímy dávajú pomerne vysoký počet gólov. Dokonca Chelsea oproti minulej sezóne skóruje v prvých polčasoch omnoho viac,“ uvádza renzas v detailnej analýze.

S gólovými predpokladmi je stotožnený aj martin128, ktorý s kurzom 1,58 prognózuje, že každý z celkov aspoň raz skóruje: „V poslednom ligovom stretnutí družstvo kouča Lamparda vyhralo proti Newcastlu 2:0 a predtým triumfovalo 4:1 so Sheffieldom. Tottenham tiež hrá výborne a dáva góly. Očakávam, že sa presadí každé mužstvo.“

Posledné tri vzájomné ligové duely ovládli hráči Chelsea (2:1, 2:0, 2:0). Budú kohúti ťahať za kratší koniec aj tentokrát? Rozhodnite na tiketoch!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!