Po vylúčení ho museli držať spoluhráči. Bývalého slovenského reprezentanta vytočil v Rumunsku rozhodca

Slovensko

autor hetrik.sk

Bývalý slovenský futbalový reprezentant Adam Nemec má za sebou krušný zápas v najvyššej rumunskej súťaži.

37-ročný útočník tímu FC Voluntari najskôr proti Petrolulu videl v 73. minúte žltú kartu, po čom ho tréner radšej predčasne stiahol z hry.

To však nepomohlo a po protestoch mu rozhodca o minútu neskôr priamo na lavičke udelil červenú kartu. Nahnevaného rodáka z Banskej Bystrice potom už museli držať spoluhráči.

Stretnutie 5. kola skupiny o udržanie nakoniec skončilo remízou 2:2. Nemec má v aktuálnej sezóne na konte 9 gólov.