Pogba vs Hamšík: Súboj titánov medzi Juventusom a Neapolom už dnes večer, zápas zadarmo na TV Tipsport!

Séria A

Pogba vs Hamšík: Súboj titánov medzi Juventusom a Neapolom už dnes večer, zápas zadarmo na TV Tipsport!

Megašláger talianskej Serie A medzi domácim Juventusom a Neapolom je na programe už dnes!

Neapol má na čele náskok dvoch bodov práve pred Juventusom, čo nám predpovedá naozaj zaujímavé stretnutie.

V akcii uvidíme aj kapitána Mareka Hamšíka, ktorý bude zvádzať súboje predovšetkým s domácou hviezdou Paulom Pogbom. 22-ročný Francúz bol napríklad v elitnej 11-ke sveta za rok 2015 po boku Messiho, či Ronalda.

Náš reprezentant zaznamenal v ročníku 5 gólov, rovnako ako práve Pogba. Gólových prihrávok má Hamšík na konte 6 a Pogba o jednu menej.

Kto zvládne tento duel lepšie sa dozvieme už dnes večer o 20:45. Zápas bude vysielať televízia Sport2.

Kto však nemá k dispozícii tento platený program, môže zadarmo sledovať zápas na TV Tipsport. Ide o internetovú televíznu službu, ktorú prevádzkuje stávková kancelária Tipsport.

V ich ponuke nájdete všetky zápas zo spomínanej Serie A, Španielsej Ligy, Nemeckej Bundesligy. Na svoje si prídu aj fanúšikovia NHL a KHL a ďalších zaujímavých líg. Zaregistrovať sa môžete tu!

Problém nebudú mať ani diváci na mobiloch a tabletoch, pre ktorých je pripravená prehľadná mobilná aplikácia. Prenosy Vám tak neuniknú už ani na cestách.

Všetko je to zadarmo, jedinou podmienkou je vložiť si pár Eur na tipovanie, čo určite väčšina z Vás aj využije. Dokonca nemajú ani manipulačný poplatok a k prvemú vkladu Vám dajú aj zaujímavý Bonus.

Ak teda chcete nadobro vyriešiť problém so sledovaním zápasov na internete, stačí sa Zaregistrovať cez tento odkaz na TV Tipsport.

Nezabudnite teda už dnes večer šláger Serie A medzi Juventusom a Hamšíkovim Neapolom.

Hamsik Pogba​​