Pondelkový večer za 9 306 EUR!

Ostatné

Pondelkový večer za 9 306 EUR!

Minimálny kurz 2,13 a celkom päť príležitostí, vklad presne 100 EUR! S týmto presne zaútočil na 9 306 EUR tipér Sendyness. V pondelok večer sa spoliehal na basketbal a štyri futbaly. Dvakrát si zahral over 2,5. V dueli Manchesteru City a Burnley doprial domácemu celku aspoň štyri presné zásahy (3,03) a Juventusu predpovedal tri body na pôde Bologne vrátane gólu v podaní snajpera Cristiana Ronalda. Nakoniec bol úspešný a na účet mu pristála krásna výhra. Ako sa darilo vám? 

Z takmer 0,20 EUR výhra viac ako 2 806 EUR!

Roxi20 sa s tým vôbec nemaznal. Jeho výber bol čisto futbalový a priniesol mu pri nízkom vklade (0,20 EUR) krásnych 2 806 EUR! Celkový kurz tiketu bol takmer 2 milióny! Tipér sa však rozhodol po 20 zápasoch svoj lístok predčasne vyplatiť formou Cashoutu a prišiel si na spomínanú výhru. Tým deklaroval výborných čuch, pretože 4 tipy (vrátane Extratipu) boli neúspešné. Lepší vrabec v hrsti, ako holub na streche? Nemyslíte?

Borci svoje tikety zverejňujú v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte okamžite 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite jedinečný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR