Poradí si Real s oslabeným Interom?

Liga Majstrov

Poradí si Real s oslabeným Interom?

Na takýto začiatok Realu Madrid v Lige majstrov nie sme príliš zvyknutí. Po dvoch kolách sa krčí na poslednom mieste len s jedným bodom a so skóre 4:5. Zmení túto nelichotivú štatistiku proti milánskemu Interu (2:2, 2 body)? V LaLige je to už iná pesnička – tam je síce biely balet zatiaľ druhý, ale má stretnutie k dobru. Conteho družina zase v predchádzajúcom súboji domácej Serie A zachraňovala na konci zápasu bod s Parmou (2:2). Dokážu sa Ramos a spol. pozviechať a poskočiť v tabuľke milionárskej súťaže vyššie práve na úkor svojho talianskeho protivníka? Natipujte si a užite si stretnutie s českým komentárom a skórujte v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia komunita tipérov sa jednoznačne prikláňa na stranu madridského celku. S tým sa stotožňuje aj FoxOnCox, ktorý vo svojej analýze útočí na jednotku s kurzom 1,94: „Real v tomto ročníku LM trocha podcenil začiatok, keď prehral s Doneckom 2:3. To bola však asi facka, ktorú hráči Zidana potrebovali a odvtedy to začalo ísť. Triumf na pôde Barcy, deľba bodov v Nemecku a potom domáca výhra v lige. Pusinky vedia, že musia brať tri body a oslabený Inter porazia. Hosťom bude chýbať ich najväčší klenot Lukaku.“

 Súhlasíte s týmito predikciami? Natipujte si!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!