Poškodil rozhodca Slovan? Kontroverzne nariadené trestné strieľanie rozhodlo o triumfe Michaloviec

Tipos Extraliga

autor hetrik.sk

Hokejisti Michaloviec triumfovali v 3. stretnutí štvrťfinále play-off Tipos Extraliga nad Slovanom Bratislava 3:2 po predĺžení a ujali sa vedenia v sérii 2:1 na zápasy.

O domácom triumfe rozhodol z trestného strieľania Vadim Pereskokov. Predchádzal tomu kontroverzný moment, keď hosťujúci Samuel Takáč v 4. minúte predĺženia vyrazil puk smerujúci do siete a následne prišlo k posunutiu bránky.

Bolo správne nariadené trestné strieľanie alebo rozhodcovia pochybili? Pozrite si celú situáciu vo videu a posúďte sami.