Postúpi Trnava cez Legiu do 3. predkola Ligy majstrov?

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Postúpi Trnava cez Legiu do 3. predkola Ligy majstrov?

Trnavský Spartak má veľkú šancu prekĺznuť do 3. predkola Ligy majstrov, v ktorom by sa stretol s lepším z dvojice Crvena Zvezda – Suduva (prvý zápas skončil 3:0). „Bíli Andeli“ však potrebujú zvládnuť aj domáci duel proti Legii Varšava. Nadviažu na výhru z Poľska v pomere 2:0? Využite priebeh stretnutia v akčných live stávkach!

Čo tipuje najväčšia tipérska komunita?

31 % stratégov verí domácim, výhru Legie očakáva 54 % borcov a zvyšok komunity má na tikete remízu. Aký tip ste vybrali z kurzovej ponuky vy? Tipér martin128 rozoberá čistú jednotku a aspoň dva góly v zápase. „Trnavčania v prvom súboji ukázali, že im hra Legie vyhovuje. Na domácej pôde môžu nechať hrať súpera a počkať si na príležitosti. Poliaci strácali veľa lôpt v strede poľa a následné protiútoky slovenského majstra smrdeli gólom. Keďže Varšava v úvodnom dueli prehrala 0:2, teraz musí od začiatku útočiť. Šikovný trnavský útok by to mohol využiť a súpera potrestať,“ zanalyzoval tip v kurze 4,70. Zveziete sa s ním?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!