Postúpi Trnava v Lige majstrov ďalej?

Liga Majstrov

autor hetrik.sk

Postúpi Trnava v Lige majstrov ďalej?

V úvodnom zápase 1. predkola Ligy majstrov zvíťazila Trnava nad Zrinjskim Mostarom najtesnejším rozdielom 1:0, odveta tak sľubuje ešte poriadny boj. Postúpi slovenský majster do ďalšej fázy európskej klubovej súťaže číslo jeden? Rozhodnite na tiketoch a priebeh duelu kontrolujte v live stávkach!

Ako to vidí najväčšia tipérska komunita?

Až 68 % tipérov verí v tomto súboji domácim futbalistom (kurz 2,20), remízu ma na tikete 14 % stratégov (3,20) a o výhre Trnavy je presvedčených 18 % borcov (3,24). Čo tipujete vy? Tricolores zanalyzoval výhru Mostaru v rámci stávky bez remízy. „V Bosne bude horúco! Domácich príde podporiť veľa fanúšikov, bude to veľká bitka o ďalšiu fázu Ligy majstrov a Trnavčania určite nedostanú nič zadarmo. Mohol by sa zrodiť výsledok 1:0 alebo 2:1, neverím, že tam Spartak zvíťazí. Volím stávku bez remízy na Zrinjski.“ Zveziete sa s tipérom pri kurze 1,54?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!