Potvrdí PSG proti červeným diablom rolu favorita?

Liga Majstrov

Potvrdí PSG proti červeným diablom rolu favorita?

Paríž sa teší na veľký zápas. V základnej skupine Ligy majstrov sa na pôde tamojšieho Saint-Germain predstaví Manchester United. Vo vlaňajšej sezóne sa bohatému francúzskemu celku konečne podarilo preraziť aj na scéne milionárskej súťaže, keď dokráčal až do finále. V ňom ale nestačil na Bayern. Začne nový ročník triumfom proti red devils? Natipujte si, užite si stretnutie s českým komentárom a skórujte v live stávkach!

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia komunita tipérov jednoznačne dôveruje domácim borcom. Topsak taktiež o tom nepochybuje a v analýze ukázal na výhru PSG s kurzom 1,64: „Tu budem dôverovať jednému z najlepších tímov sveta PSG. Partia kouča Thomasa Tuchela sa dostala do fantastickej formy, keď vyhrala päťkrát v rade so skóre 16:1. Myslím si, že Manchester nie je súperom, ktorý by Mbappého a spol. dokázal zastaviť. Červení diabli sa v úvode sezóny trápia. Doma s hanbou prehrali s Crystal Palace a od Tottenhamu dostali výprask 1:6. Čas od času sú hráči United schopní predviesť kvalitný výkon, celkovo ale pôsobia veľmi nevyrovnane a sú zlí v obrane. Keď uvažujem, že teraz budú čeliť jednému z najlepších útokov sveta, tak nemôžem inak.“

Tiež predpokladáte podobný vývoj? Natipujte si!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!