Predvedú Slováci na záver gólové hody?

MS v Hokeji 2019

Predvedú Slováci na záver gólové hody?

Slovenskí hokejisti sa vo svojom poslednom zápase na prebiehajúcich MS predstavia v zápase proti Dánsku. Ktorý tím ukončí šampionát víťazne? Padne veľa gólov? Nenechajte si ujsť priamy prenos naživo na TV Tipsport!

Ako to vidia tipéri?

Borci z najväčšej tipérskej komunity veria v tomto stretnutí Slovensku v kurze 1,36. Najtipovanejšou príležitosťou je potom tip na viac ako 4.5 gólov pri kurze 1,54. Prognózu k nemu napísal aj keenen1999. „V tomto zápase nejde o nič nám ani Dánom, preto neočakávam taktickú bitku. Práve naopak, naši chalani hrajú kvalitný hokej hlavne dopredu a v súboji sa budú chcieť rozlúčiť vo veľkom štýle. Dánsko však ukázalo, že góly strieľať vie a nie len ich inkasovať. Nemyslím si, že udržíme čisté konto,“ rozpísal sa v analýze. Zveziete sa s ním aj vy?

Užite si mimoriadny hokejový šampionát s Tipsportom, oficiálnym partnerom 2019 IIHF majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji a napínavé súboje z celého podujatia sledujte naživo na TV Tipsport!

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!