Prekvapí milánsky Inter v šlágri vedúci Juventus?

Séria A

Prekvapí milánsky Inter v šlágri vedúci Juventus?

Inter s Milanom Škriniarom čaká dnes večer poriadna výzva. Nastúpi totiž v šlágri Serie A na ihrisku vedúceho Juventusu! Naposledy tam Nerazzurri obrali starú dámu o bod (0:0). Zvládnu to aj tentokrát, alebo odídu naprázdno? Nenechajte si ujsť tento prestížny súboj v priamom prenose na TV Tipsport!

Vedúci celok talianskej futbalovej ligy a najväčší ašpirant na titul (kurz 1,07) sa pokúsi predĺžiť tohtosezónnu neporaziteľnosť v talianskej elitnej lige. Podarí sa mu to?

Borci z najväčšej tipérskej komunity stoja na strane domáceho Juventusu. Tipér hanfort v analýze dodáva: „Juventus je prvý, zo štrnástich zápasov má za trinásť výhier a jednu remízu štyridsať bodov. Inter už nie je, to čo býval a proti Juve bude podľa mňa dosť brániť. Myslím si, že domáci vyhrajú,“ verí zebrám stratég. Pošlete tiež na tiket jednotku?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!