Prekvapia Slováci favorizované Chorvátsko?

EURO 2020 - Kvalifikácia Majstrovstiev Európy vo Futbale

Prekvapia Slováci favorizované Chorvátsko?

Je pred nami záverečná časť kvalifikácie o ME 2020. A pred Slovákmi je veľmi ťažká úloha. Zverenci Pavla Hapala totiž nemajú postup na záverečný šampionát vo vlastných rukách. Najbližší zápas navyše hráme na horúcej pôde Chorvátska, ktoré v domácom prostredí nestratilo ani bod. Dokážu Slováci prekvapiť favorita?

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia tipérska komunita je jednoznačne na strane domácich, ktorým verí 97% jej členov. 2% stratégov verí v remízu a v plný bodový zisk Sokolov odhaduje len jediné percento komunity. Aj tipér 12ivanivan11 je pred súbojom dosť skeptický a vo svojej analýze píše: „Vyzerá to, že kvalifikácia nebude mať pre nás šťastný koniec. Potrebujeme pomoc iných a ešte k tomu musíme nastúpiť v Chorvátsku, odkiaľ sa body neodvážajú. Očakávam, že v Chorvátsku, bohužiaľ, prehráme, ale bude rád, ak sa budem mýliť.“

Ako vidíte tento dôležitý zápas vy? Veríte Chorvátsku alebo Slovensku? Tipnúť si môžete TU! 

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!