Prevalcuje bavorská mašina aj hviezdy z PSG?

Liga Majstrov

Prevalcuje bavorská mašina aj hviezdy z PSG?

Fanúšikovia toho najlepšieho európskeho futbalu sa nakoniec dočkali. Je tu finále Ligy majstrov! Kto si v ňom zmeria svoje sily? Francúzsky PSG vyzve do súboja zástupcu z nemeckej Bundesligy Bayern Mníchov. Duel si sľubuje obrovskú kvalitu najmä v ofenzívnom poňatí hry. Bude na konci jasať družina okolo brazílskej futbalovej hviezdy Neymara alebo okolo poľského bombardéra Lewandowskeho? Natipujte si, užite si grandiózne finále s českým komentárom a skórujte v live stávkach! 

Ako to vidia tipéri?

Čo hovorí na tento finálový thriller najväčšia komunita tipérov? Tá sa takmer jednoznačne prikláňa k úspešnému ťaženiu hráčov trénera Flicka. Potvrdia sa jej prognózy? Tipér Archechempe sa s tým stotožňuje a v analýze posiela do hry úspech Bavorov (kurz 1,95): „Oba kluby patria v svojich krajinách k absolútnej špičke a pravidelne zbierajú trofeje. V dueli teda budú rozhodovať maličkosti. V rámci individualít vyniká síce Paríž, ale v tímovom poňatí hry je na tom lepšie Mníchov. Očakávam, že nemecký veľkoklub potvrdí rolu favorita a triumfuje.“ Čo si z bohatej kurzovej ponuky vyberiete vy? Natipovať si môžete TU.

DaggerisT vôbec nerieši, kto získa titul pre šampióna LM, ale do hry posiela tiket s príležitosťou, že v prvom polčase budeme svedkami minimálne dvoch presných zásahov (kurz 2,05). Ak by ho ofenzívni zabijaci oboch mužstiev potešili, príde si tak na 4 797 EUR!

Koho považujete za favorita vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!