Pripíše si Bayern ďalšie víťazstvo?

Bundesliga

autor hetrik.sk

Pripíše si Bayern ďalšie víťazstvo?

Bayern ide v Bundeslige ako dobre namazaný stroj. Skóre 90:30 (s bilanciou 22–4–4) a 70 bodov je toho jasným dôkazom. Dokonca aj v pohári vyhral proti Frankfurtu 2:1. Teraz do Allianz Arény v rámci ligy prichádza pomerne ťažký protivník z Mönchengladbachu. Ten si nevedie vôbec zle, je na 4 priečke (17–5–8) s 56 bodmi. Forma však zdobí jednoznačne Mníchov. Borussii na chrbát dýcha Leverkusen, ktorý tiež pilne bojuje o miestenku v Lige majstrov. Porazí bavorský suverén súťaže aj svojho soka? Natipujte si a duel sledujte v priamom prenose na TV Tipsport.

Ako to vidia tipéri?

Drvivá väčšina najväčšej tipérskej komunity je priklonená na stranu Bavorov. Tipér Korvinho vo svojej analýze rozobral kurz 1,63: „V sobotu sa stretne veľký ašpirant na titul Bayern Mníchov so štvrtým Mönchengladbachom. Bavorský tím má tak dobrú formu a gólovú potenciu, že nepochybujem o víťazovi tohto stretnutia, zároveň v zápasoch Bavorov nechýba množstvo gólov, takže preto stávka Bayern a viac ako 2,5 gólu v zápase je namieste.“ Tipnite si TU!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!