Privítame Wales! Porazíme ho konečne?

EURO 2021

Privítame Wales! Porazíme ho konečne?

Po mesačnej pauze sa opäť vracia kvalifikácia na ME 2020 a my doma privítame Wales. Zverenci Ryana Giggsa sú síce v tabuľke pod nami, doma nás však dokázali poraziť (1:0) a negatívnu bilanciu s nimi máme aj z Eura 2016, kedy nás porazili 2:1 v skupine. 3 body z tohto zápasu pre nás budú znamenať v podstate istotu postupu, raz ešte privítame doma Azerbajdžan, s ktorým by sme nemali zaváhať. Zvládnu naši chlapci konečne poraziť neobľúbeného súpera, alebo nám "Draci" skomplikujú postup na majstrovstvá Európy? Tipnite si na zápas ešte dnes a ukážte sa v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Väčšina tipujúcich (72 %) verí našim chlapcom pri kurze 2,52. Remízu s kurzom 3,20 zvolilo na svoj tiket 12 % tipérov. 16 % potom verí hosťom z Walesu pri kurze 3,17. Ďalšou z najtipovanejších príležitostí je potom tip na aspoň dva góly v zápase (kurz 1,55). Ako to vidíte vy?

„Pri našich posledných výsledkoch a hre v obrane si myslím, že by proti nám skórovali aj Faerské ostrovy. Naši v zápase nesmú prehrať, lebo by sme si riadne skomplikovali postup. Wales je silný hlavne doma, kde sme prehrali 0:1. Aj oni potrebujú bodovať a ideálne za 3 body. Očakávam teda, že sa v zápase presadí aj náš súper,“ zhodnotil tipér martin128 svoj tip gólový príspevok od každej strany pri kurze 1,92 vo svojej analýze. Súhlasíte?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!