Pyramída vydala rekordných 765-tisíc EUR! Nervy a radosť, hovorí výherca

Ostatné

Pyramída vydala rekordných 765-tisíc EUR! Nervy a radosť, hovorí výherca

765-tisíc EUR. Najvyššia individuálna výhra v histórii Tipsportu. Životný míľnik jedného z členov najväčšej komunity tipérov, ktorý vyliezol na vrchol Pyramídy. To je príbeh nového boháča zo Slovenska, ktorý na vytúžený grál dosiahol počas Veľkonočnej nedele krátko pred 23. hodinou. Symbolicky, takmer presne v deň 30. výročia založenia Tipsportu. Boháčom sa ale stal už v sobotu. Úspešne prešiel 9. kolom a mal už istých takmer 89-tisíc EUR. Nezastavil sa. Za pár hodín pokoril 10. métu s hlavnou výhrou viac ako 676-tisíc EUR! „Až som sa zľakol, do čoho som sa to pustil. Vytvoril som si na seba obrovský tlak. Boli to nervy, skoro som nedýchal. Ale teraz mám, samozrejme, obrovskú radosť,“ hovorí slovenský borec.

Podstatou súťaže Pyramída je uhádnuť v každom z jej 10 kôl požadovaný minimálny celkový kurz, ktorý sa v každom ďalšom kole zvyšuje (v 1. kole 1,10; v 2. kole 2,00; v 3. kole 3,00 atď.). Ak sa vám to nepodarí, v danej Pyramíde skončíte a môžete rozohrať novú. Naraz môžete hrať až päť rôznych Pyramíd. Systém? Ten je jednoduchý. Natipujte si tiket aspoň za 2 EUR a zaraďte ho do Pyramídy. Nezáleží od druhu stávky, dôležitý je požadovaný kurz. Počítajú sa predzápasové stávky i live stávky. Súťaže sa môžu zúčastniť tipéri s trvalým Hráčskym účtom v Tipsporte a účastníci vernostného programu Tipkonto. A ceny? Lákavé. Na odmenu sa môžete tešiť už po zdolaní 4. kola. Na vrchole čaká minimálne 600 000 EUR!

„Na tohtoročnú Veľkú noc nikdy nezabudnem. Pritom to vyzeralo tak, že bude úplne obyčajná. Počas víkendu som bol totiž v práci. Keď som mal voľnú chvíľu, pozrel som sa do telefónu na priebežné výsledky. Stále si prehrávam v hlave, čo sa vlastne stalo. Je to fantázia. Mám ale aj rozpaky. Nečudujte sa. Je to množstvo peňazí. Ten úspech ma zaskočil,“ zveril sa výherca 765-tisíc, luxusného balíka, ktorý doposiaľ jeden tipér v Tipsporte nikdy nezískal.

O Pyramíde sa rekordman dozvedel kedysi od svojho švagra. Súťaž ho okamžite zaujala. „Páči sa mi možnosť postupovať ďalej a spĺňať náročnejšie výzvy. Je to skvelá motivácia. Tipujem tak či tak, Pyramída je pre mňa zábava navyše. Doposiaľ som sa dostal najďalej do 4. kola. Teraz som bol spokojný, keď som prešiel do siedmeho. Že by som zdolal úplný vrchol? To som si nedokázal ani predstaviť. A vidíte, stalo sa.“

S akou taktikou sa púšťa do zostavovania tiketov? „Vždy si vyberiem dva, tri zápasy, ktoré považujem za tutovku. K ním prikladám ďalšie tak, aby som splnil požadovaný kurz,“ vysvetľuje športový fanúšik, ktorý rád tipuje na futbal, hokej, basketbal, hádzanú či biatlon. „Pyramíde každopádne zostávam verný a hrám ju ďalej,“ odkazuje tipér zo Slovenska odhodlane a na záver dodáva, ako s rekordnou výhrou naloží:

„Časť venujem svojim blízkym. Rád cestujem, takže sa určite vydám na zaujímavé miesta, kam by som sa pravdepodobne normálne nepozrel. Dúfam teda, že mi šéf schváli dovolenku,“ smeje sa nový boháč, ktorý neuvažuje o tom, že by zásadne upravil svoj životný štýl. „Viete, mám rád veci tak, ako sú. Nerád niečo mením. Určite si spríjemním život, to áno. Ale žiadne bláznenie sa. Zajtra pôjdem normálne do práce a dosť sa teším.“

Vyskúšate si Pyramídu taktiež?

Pridajte sa k najväčšej komunite tipérov ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!