Reakcie osobností na dnešný výkon Petra Sagana: Je to najlepší cyklista na svete za posledných 30 rokov!

Ostatné

autor hetrik.sk

Reakcie osobností na dnešný výkon Petra Sagana: Je to najlepší cyklista na svete za posledných 30 rokov!

Na dnešný triumf Petra Sagana reagovali rôzne svetové osobnosti zo sveta cyklistiky. Pozrite si výber toho najlepšieho, čo povedali na adreseu nášho Majstra Sveta.

Legendárny francúzsky cyklista Marc Madiot: Sagan? Je to Merckxov vnuk. To, čo predvádza od začiatku Tour a čo urobil dnes, je výnimočné. Je to najlepší cyklista za posledných 20, 30 rokov.

Oleg Tiňkov:  Sagan je technicky najlepší jazdec a dnes sme to všetci videli. Má charakter a je to šoumen. Je to najlepší cyklista a som rád, že jazdí v mojom tíme. Peter dnes urobil niečo, čo nevie viacero jazdcov v pelotóne. Je to tiež úľava pre tím po tom, ako sme prišli o Contadora. Druhé etapové víťazstvo je pre nás dobré, udržuje náladu.

Thibaut Pinot: Sagan je momentálne najlepším cyklistom na svete, ďaleko pred ostatnými. Dokáže zvíťaziť na akomkoľvek type terénu.

Bryan Coquard: Sagan prekvapuje tak ako minulý rok, je to zabijak, dokáže preliezť kopce aj šprintovať. Je to najlepší jazdec na svete. Nie je majstrom sveta len tak pre nič za nič.

Daniel Lloyd: Oleg Tiňkov môže považovať svoj tím za svoju hračku, ale Sagan si robí hru z celého športu. Jednoducho sa hrá, každý deň. Neuveriteľné.

Chris Froome: Nikdy by som si nepovedal, že niekedy budem špurtovať s Petrom Saganom.

Sagan