Real vs. Bergamo! Radosť pusiniek?

Liga Majstrov

Real vs. Bergamo! Radosť pusiniek?

Real Madrid prvý osemfinálový duel Ligy majstrov zvládol lepšie a poradil si s Atalantou 1:0 gólom Mendyho zo záverečnej časti zápasu, keď už od 17. minúty hral presilovku o jedného hráča vďaka červenej karte Freulera. Aké sú šance talianskeho celku v odvete? Natipujte si, počúvajte stretnutie prostredníctvom rádia s komentárom a tipujte naživo!

Do súboja naladení víťazne

Oba tímy sa pred odvetnou partiou naladili na víťaznú vlnu. Ramos a spol. v Lalige zvíťazili s Elche tesne 2:1, keď sa o oba presné zásahy postaral uzdravený francúzsky útočník Karim Benzema. Orobici zase v rámci domácej súťaže zdolali Speziu pomerom 3:1, o triumfe rozhodli tromi gólmi v druhom dejstve.

Ako to vidia tipéri?

Gooner007 s kurzom 1,56 ale skôr vkladá dôveru do domáceho mužstva v stávke bez remízy: „Real je v takej pozícii, že si postup nenechá ujsť. Z dôvodu, že Atalanta musí, budú sa v jej obrane otvárať väčšie okienka,“ 

Opačný názor na túto bitku má LAMA19, ktorý ide do odvážneho tipu na výhru hostí, ale zároveň ich brankár musí aspoň raz inkasovať (kurz 5,73): „Bergamo považujem za jedno z najofenzívnejších mužstiev a verím, že to v Madride ukáže. Kráľovský klub v posledných zápasoch nemal presvedčivú formu.“

Ako to vidíte vy? Ukážte sa na tiketoch!

Pridajte sa  k najväčšej komunite tipérov ešte dnes, dostanete 20 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!