Repríza vlaňajšieho finále opäť v prospech domácich?

Tipsport Liga

223 zobrazení

Repríza vlaňajšieho finále opäť v prospech domácich?

V repríze minuloročného finále Tipsport Ligy si to v piatok večer rozdá Banská Bystrica s Trenčínom. Aktuálne sú na tom lepšie domáci Barani, ktorí sa so Zvolenom a Košicami predháňajú v boji o prvé miesto. Naopak trenčianska Dukla nemá istú ani miestenku medzi najlepšími šiestimi. Ako dopadne tento duel? Nenechajte si ho ujsť v priamom prenose TU!

Vzájomné zápasy z tejto sezóny skončili zakaždým výhrou domáceho celku. Bude sa pokračovať v nastolenom trende? Zvíťazí Banská Bystrica? Podľa najširšej tipérskej komunity áno. Jednotku v kurze 1,55 má na tikete až 98 % tipérov!

Rovnako to vidí aj úspešný tvorca analýz s nickom Vorech66, ktorý vo svojom rozbore dodáva: „Trenčania bojujú o priamy postup do play off, takže body nutne potrebujú. Na ľade úradujúceho majstra ich ale čaká veľmi ťažká fuška. Barani sú najväčším favoritom na zisk pohára a rozhodne im verím oveľa viac,“ vyjadril sa tipér. Čo pošlete na tiket vy?

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Najväčšia tipérska komunita ponúka možnosť nazrieť do tiketov skúsených tipérov. Vyskúšajte aj vy jedinečnú Tiket arénu a nechajte sa inšpirovať!

Pridajte sa k najširšej tipérskej komunite ešte dnes, užívajte si všetky ponúkané príležitostí, získajte 15 EUR zadarmo na prvé stávky a zhrabnite nadupaný vstupný bonus v hodnote 4 000 EUR!