Richard Lintner podľa vyjadrenia zrejme prijme ponuku šéfovať Extralige (VIDEO)

Tipos Extraliga

autor hetrik.sk

Richard Lintner podľa vyjadrenia zrejme prijme ponuku šéfovať Extralige (VIDEO)

Po neúspešných voľbach za prezidenta SZĽH sa vedenie PRO-HOKEJA rozhodlo osloviť Richarda Lintnera a ponúknuť mu pozíciu šéfa Extraligy.

Richard si nechal čas na rozhodnutie a rokovania a v najbližších dňoch by malo prísť oficiálne vyhlásenie.

Lintner Sef extraligy

Na včerajšom charitatívnom hokejbalovom zápase Tomáša Tatara v Dubnici však naznačil, že je to na dobrej ceste a ponuku zrejme prijmne.

Na otázku, či príjme tuto ponuku najskôr reagoval: Nechajme sa prekvapiť. Neskôr sa však priznal, že je to na dobrej ceste: Dostávame sa do fázy, kedy si myslím, že je veľmi reálne, že sa dohodneme.

Hviezdy NHL a jeho podporovatelia v kandidatúre si ho v takejto pozícii vedia predstaviť:

Marián Hossa: Aspoň s týmto môže začať a postupne sa tam dostane.

Tomáš Tatar: Myslím, že je to krok ako vylepšiť hokej na Slovensku. Rišo má dobré marketingové ťahy.

Tomáš Kopecký: Možno, keď začne Extraligou, tak tí ľudia uvidia ako dobre to robí a dostane sa aj do toho Slovenského hokeja.

Na pozíciu ho navrhol predseda predstavenstva Juraj Koval, ktorý ho podporoval aj vo voľbách za prezidenta SZĽH. Páčia sa mu Rišove nápady a marketingové plány v rozvoji našej Extraligy a aj zvýšeniu návštevnosti na štadiónoch.

Niektorí fanúšikovia si však myslia, že sa snažia Richarda a jeho tím iba niekde upratať a ukončiť tak rôzne bojkoty a konflikty so staronovým vedením SZĽH na čele s Igorom Nemečkom.