Róbert Boženík na odchode zo Žiliny: V hre Nemecko, Taliansko a Rusko!

Slovensko

Róbert Boženík na odchode zo Žiliny: V hre Nemecko, Taliansko a Rusko!

Mladý slovenský kanonier Róbert Boženík je údajne definitívne na odchode z MŠK Žilina. Slovenskú ligu by mal opustiť už počas zimného prestupového obdobia.

Mladý reprezentant dokonca nefiguroval už ani vo včerajšom pohárom zápase so Slovanom Bratislava. Od klubu dostal osobné voľno.

Podľa najnovších informácii má o služby 20-ročného útočníka hneď niekoľko klubov. Jedná sa o CSKA Moskva z Ruska, FC Janov z Talianska a jeden bližšie nešpecifikovaný klub z Nemecka.

Róbert Boženík v tejto sezóne odohral za MŠK Žilina 16 zápasov, v ktorých strelil 3 góly a pridal 4 asistencie. Za reprezentáciu Slovenska zaznamenal 3 kvalifikačné góly a stal sa s Marekom Hamšíkom našim najlepším strelcom.

Vieme aj o ponuke od CSKA Moskva, ktorú dostala Žilina. Je to veľmi zaujímavá ponuka, my však nechceme nič uponáhľať a chceme, aby boli spokojné všetky strany.

O jeho služby je vďaka jeho výkonom, či už v klube alebo v reprezentácii, zvýšený záujem a naša agentúra eviduje ponuky z Nemecka a aj Talianska. Konkrétna je zatiaľ len jedna. Ide o tradičného účastníka talianskej Serie A. , reagoval v rozhovore pre Sport.sk hráčov zástupca Martin Petráš.